• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Самоврядування

/Files/images/stendi/стенд2.jpg

Голова шкільної ради – Борисенко Інна
Заступник голови шкільної ради - Капленко Ірина

Молодша ланка самоврядування школи – "Барвінчата"
Старша ланка самоврядування школи – "Краяни"

Склад комісій:

З ПИТАНЬ ЗАГАЛЬНОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

  • Нагорна Інна, секретар, 6

    Бондаренко Максим, 8

    Капленко Ірина, заступник, 9

    Борисенко Інна, голова комісії,10

    Вахрушева Єлизавета, 7

    Кулакевич Вєроніка, 5

З ПИТАНЬ ПАРТНЕРСТВА ТА МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН (волонтери)

  • Севериненко Дмитро

    Чорний Михайло

    Кисляченко Денис

    Бойко Данііл, заступник

    Ярешко Дмитро, секретар

    Прихідько Дмитро, голова комісії

З ПИТАНЬ РОБОТИ З ДІТЬМИ МОЛОДШОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

  • Журавльова Сніжана, голова комісії, 10

    Сукайло Дарина, секретар, 8

    Сторчак Софія, 7

    Михайлова Наталія, заступник, 9

    Книш Марина, 6

З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ ТА ДОПОМОГИ У ПРОБЛЕМНИХ СИТУАЦІЯХ

  • Чалчинський Олег, голова комісії, 10

    Невідомський Ярослав, заступник, 7

    Нагорна Зоя, секретар, 8

    Олексієнко Яна, 9

    Ліснюк Нінель, 6

З ПИТАНЬ ПРЕСИ ТА ІНФОРМАЦІЇ

  • Мельниченко Віталіна, голова комісії, 10

    Турченко Віталіна, 6

    Невмержицька Анастасія, заступник голови, 7

    Невмержицький Серафим, 5

    Семидко Олена, секретар

    Семидко Анастасія, 9


    Семидко Олена, 8

З ПИТАНЬ СПОРТУ ТА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

  • Мартиш Михайло, голова комісії, 9

    Леоненко Ігор, заступник, 10

    Михайлов Борис, 8

    Ткаленко Ілона, 9

    Горба Діана, 8

    Постоялкін Максим, секретар, 6

    Кучер Данііл, 7

    Юсупов Юрій, 5

З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЇ ТА КРАЄЗНАВСТВА

  • Рибченко Діана, голова комісії, 10

    Руда Анна, заступник, 9

    Вахрушева Єлизавета, секретар, 7

    Свідунович Костянтин, 6

    ЖурСвідуновирч Юрій, 7

    Рибак Юлія, 8

    Городанкін Маттео, 5

З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ

  • Пецухз Любов, голова комісії, 10

    Мельниченко Віталіна, заступник, 10


    Турченко Віталіна, секретар, 6

    Бахімова Софія, 8

    Гаврищук Сніжана, 7

    Нагорна Інна, 6

    Мартиш Мирослава, 5

/Files/images/samovryaduvannya/15А.jpg

Засідання лідерів комісій самоврядування

/Files/images/samovryaduvannya/1.jpg

/Files/images/samovryaduvannya/2.jpg

/Files/images/samovryaduvannya/4.jpg

/Files/images/samovryaduvannya/5.jpg

/Files/images/samovryaduvannya/6.jpg

/Files/images/samovryaduvannya/3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 116

Коментарi