• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ЩОДО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

«НАВЧАННЯ БЕЗ МЕЖ»: НА УКРАЇНСЬКОМУ ТЕЛЕБАЧЕННІ

Всеукраїнський розклад онлайн

Інформація для батьків про дистанційне навчання:

Дистанційне навчання буде здійснюватись через Viber. Тут будуть транслюватися учителями відеоуроки та викладатимуться інструкції, гіперпосилання, та інші небхідні речі. Так можна спілкуватись із медичною сестрою, соціальним педагогом, бібліотекарем, класними керівниками. Також учням та вчителям надана інформація про матеріали за Всеукраїнським розкладом, ВШО, Школа-інфо, НУШ та інші ресурси.

Створені навчальні Viber-групи за класами, Viber-група Педагогічного колективу та працівників, група класних керівників. Налагоджено спілкування з батьками учнів школи.Всі учні школи під’єднані до Viber-груп, щоб повноцінно працювати (за умови наявності технічного обладнання).
Опитування буде проводитись через онлайн-форми та інші електронні засоби. Кожен вчитель буде вибирати засоби відповідно до свого предмету та своїх технічних можливостей (ноутбуків на школу ми так і не отримали, на жаль).

Відеозв’язок буде здійснюватись через Coogle Meet чи Zoom. Для цього діти отримуватимуть гіперпосилання чи код для переходу на відеоконтакт від учителя. Для повноцінного дистанційного навчання дітям потрібно: інтернет і телефон або інтернет і комп’ютер. У багатьох ноутбуках є вбудована веб-камера і мікрофон. Вам, шановні батьки, потрібно перевірити чи вони функціонують.

Потрібно бути готовими, що ваш ноутбук буде перегріватись, тому необхідно тримати його під час уроку на деякому підвищенні над столом (наприклад, підкласти під лівий і правий край дві однакові за товщиною книжки (не менше 3 см), щоб між дном ноутбука і поверхнею стола вільно циркулювало повітря.

Ті учні, які не мають можливості так працювати (нема доступу до інтернету) будуть вирішувати свої питання в індивідуальному порядку з вчителями-предметниками. Наприклад, можна отримати завдання наперед (на тиждень чи два тижні), і в своєму режимі працювати самостійно, а потім обов’язково окремо здавати роботи.

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi