• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ЩОДО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Інформація для батьків про дистанційне навчання:

Дистанційне навчання буде здійснюватись через платформу Діскорд. Тут будуть транслюватися учителями відеоуроки та викладатимуться інструкції, гіперпосилання, та інші небхідні речі. Через Діскорд, за необхідності, можна спілкуватись із медичною сестрою, соціальним педагогом, бібліотекарем, класними керівниками.

Всі учні школи під’єднані до цієї платформи, у них є всі дані для того, щоб під’єнатись і повноцінно працювати (за умови наявності технічного обладнання).

Відеозв’язок буде здійснюватись через Coogle Meet. Для цього діти отримуватимуть гіперпосилання для переходу на відеоконтакт від учителя. Для повноцінного дистанційного навчання дітям потрібно: інтернет і телефон або інтернет і комп’ютер. У багатьох ноутбуках є вбудована веб-камера і мікрофон. Вам, шановні батьки, потрібно перевірити чи вони функціонують.

Потрібно бути готовими, що ваш ноутбук буде перегріватись, тому необхідно тримати його під час уроку на деякому підвищенні над столом (наприклад, підкласти під лівий і правий край дві однакові за товщиною книжки (не менше 3 см), щоб між дном ноутбука і поверхнею стола вільно циркулювало повітря.

Опитування буде проводитись через онлайн-форми та інші електронні засоби. Кожен вчитель буде вибирати засоби відповідно до свого предмету та своїх технічних можливостей.

Ті учні, які не мають можливості так працювати (нема доступу до інтернету) будуть вирішувати свої питання в індивідуальному порядку з вчителями-предметниками. Наприклад, можна отримати завдання наперед (на тиждень чи два тижні), і в своєму режимі працювати самостійно, а потім обов’язково окремо здавати тести і контрольні роботи.

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi