• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • ВАКЦИНАЦІЯ ДЛЯ ОСВІТЯН

ЗБІРНИК ПИТАНЬ ПО ВАКЦИНАЦВЇ ДЛЯ ОСВІТЯН:

https://drive.google.com/file/d/1eYkMoxHvm5LMO_oIJte3pNX5aujd8Gza/view

ВАКЦИНАЦІЯ ОСВІТЯН ВІД COVID-19

Захист освітян від коронавірусу є пріоритетом для МОН. А найефективніший спосіб захиститись від COVID-19 чи важкого перебігу хвороби – це вакцинація.

Чому освітянам важливо вакцинуватись?

 • Тільки вакцинація зробить навчання безпечним як для освітян, так і для дошкільнят, учнів та студентів.
 • Працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від COVID-19.
 • Вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей, а також боротьби з пандемією. Тільки так освітяни знову зможуть повернутись до звичного життя і навчання.

14 квітня розпочалась вакцинація освітян, залучених до ЗНО 2021. Вони були першими, адже вже з 21 травня розпочинається основна сесія ЗНО, і воно повинно пройти безпечно. Вже зараз деякі освітяни отримують другу дозу вакцини і є захищеними від коронавірусу.

Всі інші працівники закладів освіти розпочнуть вакцинацію вже з наступного тижня (орієнтовно з 24 травня) з новою поставкою вакцин. Україна отримає 473 850 доз вакцини Комірнаті (Comirnaty) від Пфайзер (Pfizer-BioNTech) в межах глобальної ініціативи COVAX. З них 378 тис. доз вакцини буде виділено на щеплення 1-ю та 2-ю дозою 189 тис. працівників сфери освіти. Інші освітяни будуть провакциновані вакцинами, які наступними очікує Україна.

Як освітянам записатись на вакцинацію?

Алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19 (жирним виділено пункти, які стосуються шкіл):

 1. Працівники закладів освіти звертаються до керівників закладів освіти.
 2. Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти формують і направляють списки до органів управління освітою місцевих рад. Ці органи надають списки департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.
 3. Керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти направляють списки департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.
 4. Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій надають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.
 5. Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до закладу освіти для вакцинації колективу.
 6. Керівники закладів вищої освіти направляють списки департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.
 7. Уточнені списки керівники надають до першого приїзду мобільної бригади до закладу освіти. Після першого приїзду мобільної бригади будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку.

ДЕ ЗНАЙТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ?

Довіряйте тільки перевіреним джерелам, щоб зберегти своє життя і здоров’я.

Кiлькiсть переглядiв: 76

Коментарi